Guest blog post @ NetteCode in Polish: "Ucząc się programowania, nie pisz >do szuflady

Share

Chciałem w Was dzisiaj zaszczepić pewną koncepcję, która przyświeca mi zawsze, kiedy uczę się nowych technologii. Jest ona w zasadzie dość prosta i oczywista, ale na swojej drodze spotykam wielu developerów, którym sprawia ona problemy w praktycznej realizacji. Wymaga ona natomiast odrobinę samozaparcia i dobrej organizacji pracy.

Moje podejście do nauki czegokolwiek w świecie programowania jest takie, że zawsze dążę do tego, aby z mojej nauki coś wynikło (thank you captain obvious) Rzecz jasna zupełnie nie chodzi mi o to, co oczywiste, czyli o poszerzenie swoich umiejętności w danym zakresie (chociaż jest to pożądany skutek uboczny Wink, lecz o to, aby po mojej nauce powstał gotowy produkt – zawsze, bez wyjątków! Może być to aplikacja dowolnie mała lub dowolnie duża, dowolnie prosta lub dowolnie skomplikowana. Liczy się natomiast to, żeby nigdy nie skończyło się na samym poszerzeniu wiedzy bez dania czegoś od siebie dla użytkowników.

Czytaj więcej na NetteCode...

Comments (1)
1Wednesday, 30 January 2019 13:53
Sticking Out Tongue Wink

Add your comment

SmileCoolCrying or Very SadEmbarrassedA Smoker/Foot in mouthSadUser is an angel (at heart, at least)A Kiss/Lips Are SealedLaughingBiting one's tongue/Put Your Money Where Your Mouth IsBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeSurprisedSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Your name:
Your email:
Subject:
Comment:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Type above text: